ALKALOID Блокмакс Рапид 400 мг, 10 таблети

ALKALOID Блокмакс Рапид 400 мг, 10 таблети
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
042338C
favorite_border

Опис на производот

БлокМАКС рапид таблетите се употребуваат при:

  • Главоболка
  • Мигрена
  • Невралгија
  • Мускулна болка
  • Болка во грбот
  • Забоболка

Пакување: 10 таблети

Содржина

Состав: активна супстанција е ибупрофен лизин.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се