ASSO Зелен глицерински сапун, 100 г

ASSO Зелен глицерински сапун, 100 г
42,00 ден.
40,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031985C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Формулација на тоалетни сапуни збогатена со глицерин, обезбедува интензивна хигиена и постојана влажност на Вашата кожа при секојдневната употреба. Глицеринот помага за влажнење на кожата такашто ја задржува водата во неа и го зголемува нивото на хидратација во клетките и по миењето.

Со употреба на глицеринските сапуни Аsso обезбедувате постојана чистота на Вашата кожа и задржување на нејзината природна влажност.

Нето-тежина: 100 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се