AURA Like A Pro! Ultra Black Лак за нокти, бр. 120, 9.5 мл

AURA Like A Pro! Nail Polish 120 Ultra Black 9.5 ml crna boja lak za nokti
AURA Like A Pro! Ultra Black Лак за нокти, бр. 120, 9.5 мл
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054736C
favorite_border

Опис на производот

Сè што ви треба за убаво обликувани нокти во неколку едноставни движења со четка!

  • Ултра издржлив лак за нокти со висок сјај
  • Долготраен ефект
  • Отпорен на пукање
  • Висока моќ на покривање
  • УВ заштитата го спречува избледувањето на бојата
     

Повеќе нема да мора да одите на маникир бидејќи: лакот има богато пигментирана формула и лесно се нанесува, благодарение на внимателно избраните состојки обезбедува долготраен ефект и ултра висок сјај на ноктите + патентирана комбинација на пластификатори создава филм кој е флексибилен, отпорен на пукање и ја прави бојата постојана!

Совет за нанесување: Нанесете транспарентна основа пред да го нанесете лакот во боја, а потоа нанесете го горниот слој врз бојата, за лакот да трае подолго и да има поинтензивен сјај.

120 Ultra Black - Ултра црна боја

Бебешка розова боја надополнета со дискретен златен блесок - нежен и забавен во исто време!

Пакување: 9,5 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се