AUTAN Tropical Спреј за заштита од комарци, 100 мл

AUTAN Tropical Спреј за заштита од комарци, 100 мл
366,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021896C
favorite_border

Опис на производот

  • Autan Tropical - спреј за заштита од убоди 
  • Спреј кој штити од тропски комарци и тигрести комарци до 8 часа, коњски муви до 5 часа, крлежи до 4 часа
  • Не се препорачува за деца под 2 години
  • Пред употреба детално прочитајте го упатството

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се