AVENT Кеси за чување на мајчино млеко, 25 кеси

Avent Breast milk storage bags - Kesi za čuvanje na majčino mleko
AVENT Кеси за чување на мајчино млеко, 25 кеси
657,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023429C
favorite_border

Опис на производот

  • Кеси за безбедно складирање на мајчино млеко
  • Можат да се чуваат во фрижидер или замрзнувач

Пакување: 25 кеси.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се