AVENT Пластична зелена чаша со клун (18+ месеци), 300 мл

AVENT Пластична зелена чаша со клун (18+ месеци), 300 мл
767,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050061C
favorite_border

Опис на производот

Пластична чаша со клун (18+ месеци) идеална за преод од шише кон чаша. Со пластично клунче и рачки погодни за држење.

  • 0% BPA - Без Бисфенол А

Пакување: 300 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се