DISNEY Paw Patrol Сет за јадење (чаша, чинија и сад)

Paw Patrol Dinner (breakfast) set za jadenje, dorucek, pojadok
DISNEY Paw Patrol Сет за јадење (чаша, чинија и сад)
373,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055542C
favorite_border

Опис на производот

Disney Paw Patrol Dinner Сет за јадење (чаша, чинија и сад)

  • BPA FREE - не содржи Бисфенол А
  • Наменето за деца над 4 години

Пакување: чаша, чинија и сад

Содржина

Материјал: полипропилен.

Мерки на претпазливост: Измијте пред првта употреба, со топла вода. Безбедно за миење во машина за садови. Погодно за употреба во микробранова печка. Не користе средства за чистење.
 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се