AVENT Premium Единечна електрична пумпа за измолзување

Philips Avent Electric breast pump SCF395 11 edinecna elektricna pumpa za izmolzuvanje
AVENT Premium Единечна електрична пумпа за измолзување
13.010,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048740C
favorite_border

Опис на производот

  • Единечна електрична пумпа за гради за лесно и брзо измолзување на мајчино млеко
  • Нежно се прилагодува на брадавицата и го имитира природниот начин на цицање на бебето 
  • Мекото перниче за масажа и кусото грло овозможуваат лесно истекување на млекото во исправена положба (без појава на болки во грбот)
  • Вклучува шише и цуцла за лесно комбинирање на исхрана со доење и со шише
  • 2 години гаранција

Пакување: дел со мотор, пумпа за измолзување, адаптер, шише со цуцла, заштитен диск и капак, перничиња за гради.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се