AVENT Видео монитор за бебиња

AVENT Digital Video Baby Monitor Advanced SCD835-52 monitor za bebinja
AVENT Видео монитор за бебиња
17.470,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054917C
favorite_border

Опис на производот

AVENT Digital Video Baby Monitor Advanced Видео монитор за бебиња

  • Екран од 2,7 инчи со висока резолуција со кристално чисто ноќно гледање
  • Двонасочен разговор и гледање видео со помош на приватна и безбедна врска
  • Еко режим за заштеда на енергија
  • Растојание за конекција до 50 метри внатре и до 300 метри на отворено
  • Уредот може да издржи до 10 часа работа
  • Безбедно поврзување преку FHSS технологија
  • 2 години гаранција

Пакување: монитор (родителска единица), адаптер, бебешката единица.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се