BABY CARE Влажни марамчиња камилица, 72 марамчиња

BABY CARE Влажни марамчиња камилица, 72 марамчиња
68,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009238C
favorite_border

Опис на производот

BabyCare се специјално дизајнирани влажни марамчиња за различни потреби на различни типови на кожа на бебето, дури и за оние многу чувствителните.

Пакување: 72 марамчиња.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се