BECUTAN Детски универзален крем, 150 мл

BECUTAN Детски универзален крем, 150 мл
220,00 ден.
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042526C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Кремот ја освежува и ја храни кожата правејќи ја мека и нежна во текот на целиот ден.

Лесната текстура на кремот овозможува негова брза апсорпција во кожата.
Препорачлив е за секојдневна употреба на детската кожа. Содржи богат комплекс активни материи, витамини А, Ц и Е, природни масла од маслинка, семки од грозје, од соја, од бадем и од сончоглед, кои помагаат во јакнење на заштитната функција на кожата и во одржувањет на нејзината природна влажност.

Кремот не содржи: парабени, алкохол и боја.

Пакување: 150 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се