Безконтактен инфраред топломер - HG01

Medical Infrared Non-Contact Forehead Thermometer For Babies, Kids & Adults HG01 Hunan Honggao electronic technology co termometar infrared bezkontakten infracrven
Безконтактен инфраред топломер - HG01
999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
054429C
favorite_border

Опис на производот

Инфрацрвениот топломер/термометар е наменет за мерење на температурата на челото. Може да се користи за доенчиња, деца и возрасни.

Има два режими на мерење: режим на тело и режим на објект. Режим на тело е прилагоден режим и режим на објект е директен режим.

  • Брзо мерење
  • Меморија од мерење

Во пакувањето не се вклучени батерии!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се