BIOAGROS Органски урми без семка, 200 г

BIOAGROS Органски урми без семка, 200 г
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035137C
favorite_border

Опис на производот

Урмите претставуваат хранлив оброк или здрава ужина. По консумирање во организмот придонесуваат за постепено покачување на нивото на гликоза.

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Имаат пријатен вкус и може да се користат како такви или во различни комбинации.

Употреба: може да се употребуваат како ужина со кисело млеко, житарици и јаткасто овошје. Употребете ги да им дадете на јадењата богат вкус или да направите вкусни слатки. Користете ги заедно со извор на протеини, на пример ореви, за да бидете најадени и сити.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се