CANABIGAL Крема за стапала со 50 мг CBD, 50 мл

CANABIGAL Крема за стапала со 50 мг CBD, 50 мл
744,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052169C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Лесно се впива во кожата и е посебно погодна за нега на сува и испукана кожа на петите
  • Со својот природен противвоспалителен ефект го ублажува воспалението и болката во стапалата по напорен ден или физичка активност

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се