CANABIGAL Лосион за тело со 200 мг CBD, 200 мл

CANABIGAL Лосион за тело со 200 мг CBD, 200 мл
964,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052171C
favorite_border

Опис на производот

  • Лесно се впива во кожата и се употребува за намалување на мускулните грчеви, мускулната напнатост или вкочанетост
  • Се употребува и за ублажување на воспалението и болката во мускулите, по напорен ден или различна физичка активност

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се