CHICCO Антистрес гаќи (килоти) за родилки, за еднократна употреба, 4 парчиња

Chicco Mammy Disposable Post natal non woven briefs gaki za rodilki za ednokratna upotreba antistres
CHICCO Антистрес гаќи (килоти) за родилки, за еднократна употреба, 4 парчиња
355,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054760C
favorite_border

Опис на производот

Пост породилни меки хигиенски неткаени килоти (aнтистрес гаки) за еднократна употреба, идеални за првите неколку дена после породувањето, особено после царски рез или во присуство на конци.

Карактеристики:

  • Неткаени килоти
  • За еднократна употреба
  • Идеални за употреба во текот на хоспитализација
  • Дизајнирани за користење со пост-натални хигиенски влошки

Големина:

  • I-IV
  • US/GB/P-38
  • F-46/48
  • E-46

Пакување: 4 стерилни гаќи

Содржина

Состав: 100% полипропилен

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се