CHICCO Бебешки сини ножички

CHICCO Бебешки сини ножички
349,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019208C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 0+ месеци
  • Ножички со футрола

Овие беби ножички се направени од некородирачки челик, заоблени се на врвовите, па со самото тоа овозможува комплетна сигурност во текот на користењето. Имаат хигиенско капаче кое се користи кога ножичките не се употребуваат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се