SOPHIE LA GIRAFE Тропалка во форма на срце, со лик на жирафа (3+м)

Sophie La Girafe Heart Rattle 1662 tropalka vo forma na srce ​
SOPHIE LA GIRAFE Тропалка во форма на срце, со лик на жирафа (3+м)
599,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055949C
favorite_border

Опис на производот

Sophie La Girafe Heart Rattle - Тропалка во форма на срце, со лик на жирафа.

  • Наменето за деца 3+ месеци
  • Лесна за фаќање и ракување, идеална за малите бебешки раце
  • Обоени топчиња и 3 медалјони во форма на срце за тропкање
  • Текстуриран медалјон направен од флексибилен материјал за џвакање, кој помага за смирување на непцата на бебето

Деталите и боите на производот може да варираат.

Пакување: 1 тропалка.

Содржина

Начин на одржување: Се препорачува чистење на површината со влажна крпа и благ сапун.

Предупредување: Пред употреба отстранете го пакувањето. Чувајте ги упатствата бидејки содржат важни информации. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се