CHICCO Детска сина/зелена четка за заби (3-6 години)

Chicco Toothbrush for milk teeth , Suitable for 3 - 6 years, green blue cetka za zabi za deca sina zelena
CHICCO Детска сина/зелена четка за заби (3-6 години)
195,00 ден.
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050606C
favorite_border

Опис на производот

Четка за заби сина 3-6 години.

  • Забавни декорации кои изнудуваат насмевка од нашите малечки
  • Вклучено е заштитно капаче 

Идеална за миење на забите на децата со меки заоблени врвови кои придонесуваат да не се јавуваат повреди на непцата кај децата.

Рачката е анатомска, изработена од гума за да не се лизга од детските раце.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се