CICCARELLI Cera di Cupra Rosa Крема за лице, 100 мл

CICCARELLI Cera di Cupra Rosa Крема за лице, 100 мл
318,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050263C
favorite_border

Опис на производот

Крем за лице за сува кожа. Изработена на база на природни состојки како девствен пчелин восок, глицерин, како и други природни состојки за хидратација и заштита на кожата од смог, ветер, студ и сонце.

Превентивно делува против стареење на сувата, зрела кожа.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се