DISCREET Normal Хигиенски секојдневни влошки, 20 парчиња

DISCREET Normal Хигиенски секојдневни влошки, 20 парчиња
72,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002320C
favorite_border

Опис на производот

DISCREET Normal Секојдневни влошки, 0% парфем

Пакување: 20 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се