ELMEX Ultra Soft Четки за заби, 3 парчиња

ELMEX Ultra Soft Четки за заби, 3 парчиња
672,00 ден.
538,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
045762C
favorite_border

Опис на производот

  • Ултра меки четки за заби
  • 0.1 мм ултра меки влакна
  • Превенираат и штитат од кариес
  • Го отстрануваат плакот
  • Ги чистат површинските дамки

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: три четки за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се