EVELINE SOS Лак за кршливи нокти 12 мл

EVELINE SOS Лак за кршливи нокти 12 мл
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043018C
favorite_border

Опис на производот

Повеќенаменски мултивитамински балсам (лак) со калциум и колаген за зајакнување на слаби и оштетени нокти. Со 10-дневен третман, ноктите стануваат цврсти и еластични.

Пакување: 12 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува секој ден еден слој на ноктите. По 3 дена слоевите се отсрануваат, и постапката се повторува.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се