EVERYDAY Normal Extra Dry Хигиенски влошки секојдневни, 40 +20 гратис

EVERYDAY Normal Extra Dry Хигиенски влошки секојдневни, 40 +20 гратис
170,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
033935C
favorite_border

Опис на производот

ED Normal Extra Dry (секојдневни)

ED Normal Extra Dry се секојдневни влошки со нормална должина. Анатомски дизајнирани за секојдневна заштита, удобност и самодоверба. Со екстра апсорбентен горен слој и екстракт од камилица, за хигиенска нега секој ден.

Пакување: 60 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се