GLAMM Чупалка за веѓи

GLAMM 1060 A tweezers Solingen pinceta cupalica
GLAMM Чупалка за веѓи
68,00 ден.
58,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
043145C
favorite_border

Опис на производот

Квалитетна Solingen чупкалка за веѓи обложена со никелсо висок сјај, која со острите рабови овозможува цврсто стискање на влакната.

Ширина: 5 мм.

Должина: 8 см.

Пакување: 1 чупалка.

 

Содржина

Состав: челик.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се