GLISS Supreme Length Шампон за коса, 400 мл

GLISS Supreme Length Шампон за коса, 400 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053213C
favorite_border

Опис на производот

Gliss Supreme Length Шампон за долга коса склона кон оштетување и мастење.

Шампонот содржи биотин комплекс и цвет од божур наменет за долга коса склона на оштетување и масен корен. Овој шампон ги отстранува вишокот масти од коренот, ја обновува оштетената коса и дава моментално мека коса.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се