GOOD NATURE Детски филтер чај, 20 кесички

GOOD NATURE Детски филтер чај, 20 кесички
67,00 ден.
64,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010029C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Децата имаат потреба од посебно внимание и грижа.

Мешавината на камилица, липа, капина, анасон, шипка, коприва и на хибискус е доволна за љубов на прва голтка чај. Единствениот вкус и мирис помагаат во создавањето здрава навика кај децата уште од најрани години. 

Здравата напивка нека биде прв избор за вашето дете!

Нето-тежина: 20 х 1.5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се