HIPP Каша јаболко и морков 125 г

HIPP Каша јаболко и морков 125 г
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003900C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци 
  • Богата со витамин Ц
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутен шеќер
  • Без глутен
  • Без додадени млечни производи
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Нето-тежина: 125 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се