HIPP Оризови колачиња со боровинка, 30 г

HIPP Оризови колачиња со боровинка, 30 г
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050697C
favorite_border

Опис на производот

  • Оризови колачиња со боровинка
  • Возраст од 8+ месеци
  • Без глутен

Нето-тежина: 30 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се