HIPP Вода за бебиња, 1,5 л

HiPP Water 1.5l voda
HIPP Вода за бебиња, 1,5 л
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003980C
favorite_border

Опис на производот

  • Од раѓање
  • Од HIPP-ов строго контролиран извор
  • Негазирана
  • Со ниска содржина на натриум

Пакување: 1,5 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се