Калико завој, 5 цм x 5 м

Калико завој, 5 цм x 5 м
27,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007357C
favorite_border

Опис на производот

  • Завој со вткаен раб, 5 цм x 5 м
     

Пакување: 1 завој

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се