LABELLO Hyaluron Rose Балсам за усни со хијалурон, розов, 5.2 г

LABELLO Hyaluron Lip Moisture Plus Rose, Lips & Plumpes Lip Feeling balsam za usni so hijaluron
LABELLO Hyaluron Rose Балсам за усни со хијалурон, розов, 5.2 г
225,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055155C
favorite_border

Опис на производот

Labello Hyaluron Lip Moisture Plus Nude Балсам за навлажнување на усни, со натриум хиалуронат (хијалуронска киселина), со розова боја

  • Ултра навлажнувачката формула збогатена со натриум хиалуронат длабински ги навлажнува усните во текот на 24 часа
  • Ги прави усните визуелно по мазни и по полни
  • Без минерални масла
  • Содржи ментол и не се препорачува за деца под 3 години 
  • Компатибилноста со кожата е дерматолошки потврдена
  • 99% од состојките се од природно потекло
  • Веган формула (не содржи состојки од животинско потекло)

Пакување: 5,2 г

Содржина

Состав: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Behenyl Behenate, Helianthus Annuus Seed Cera, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Menthol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Copernicia Cerifera Cera, Helianthus Annuus Seed Oil, Polyglyceryl-4 Diisostearate / Polyhydroxystearate / Sebacate, Citronellol, Geraniol, Aroma.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се