LABELLO Soft Rose Балсам за усни - роза, 4.8 г

Labello Soft Rose labelo balsam za usni
LABELLO Soft Rose Балсам за усни - роза, 4.8 г
198,00 ден.
178,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
028444C
Online only
Акција само online 10.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Разубавете ги вашите усни и истакнете ја нивната природна розеникава боја. Единствената формула која моментално се топи на усните, ги навлажнува во текот на 24 часа. Уживајте во прекрасни, меки и розеникави усни во текот на целиот ден. 

  • Не содржи минерални масла
  • Компатибилноста со кожата е дерматолошки одобрена
  • Дерматолошки тестирано

Нето-тежина: 4,8 г.

 
 

Содржина

Состав: Helianthus Annuus Hybrid Oil (Sunflower Oil), Ricinus Communis Seed Oil (Castor Oil), Cera Alba (Beeswax), Helianthus Annuus Seed Cera (Sunflower Wax), Butyrospermum Parkii Butter (Shea Butter), Hydrogenated Castor Oil, Rosa Canina Fruit Oil (Rosehip Oil), Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C Derivate), Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil), Lecithin (Sunflower Lecithin), Benzyl Alcohol, Citronellol, Aroma, CI 15850, CI 77492, CI 77891.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се