LABELLO Watermelon Shine Балсам за усни - лубеница, 4,8 г

labello watermelon shine labelo balsam za usni od lubenica
LABELLO Watermelon Shine Балсам за усни - лубеница, 4,8 г
198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041608C
favorite_border

Опис на производот

Разгалете ги своите усни со неодоливата арома на лубеница и суптилниот сјај. Единствена формула збогатена со светкави пигменти, веднаш се топи на усните овозможувајќи им 24 часовна хидратација.

  • Рамномерно и лесно нанесување
  • Дерматолошки тестиран производ
  • Клинички тестирано

Нето-тежина: 4,8 г

Содржина

Состав: octyldodecanol, ricinus communis seed oil, cera alba, cocoglycerides, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, butyrospermum parkii butter, helianthus annuus seed cera, hydrogenated castor oil, aroma, persea gratissima oil, simmondsia chinensis seed oil, prunus cerasus juice, tocopherol, ascorbyl palmitate, aqua, propylene glycol, mica, silica, BHT, limonene, eugenol, CI 77891, CI 77492, CI 77499.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се