LINO Чоколино (8+ месеци), 500 г

LINO Cokolino 500 g
LINO Чоколино (8+ месеци), 500 г
234,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009292C
favorite_border

Опис на производот

  • Извор на 7 витамини (Б1, Б2, Б6, Ц, E, ниацин и фолна киселина)
  • Eнергетски урамнотежен оброк идеален за деца во развој
  • Подготовка со млеко
  • Без готвење

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се