LINO Карамелино (6+ месеци) 200 г

LINO Карамелино (6+ месеци) 200 г
131,00 ден.
118,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012442C
Online only
Акција 15 - 30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Подготовка со млеко
  • Содржи 7 витамини
  • Извор на протеини

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се