NEVA Melem Cica Крем за обновување на рацете, за чувствителна кожа, 50 мл

Neva Melem Cica Cream Repairing Hand Cream krema za race
NEVA Melem Cica Крем за обновување на рацете, за чувствителна кожа, 50 мл
214,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055521C
favorite_border

Опис на производот

Neva Melem Cica Cream Repairing Hand Cream - Крем за обновување на рацете.

  • За чувствителна кожа
  • Се препорачува за нега на сува кожа на која и треба итно смирување
  • Формулирано врз основа на универзалниот крем Melem, збогатен со комплекс од керамиди, готу кола и витамин Е
  • Овој крем ја поддржува регенерацијата на кожата
  • Хранливата база обезбедува сеопфатна нега и заштита од сушење
  • Со богата текстура
  • Ја намалува напнатоста, обезбедува богата нега и чувство на удобност
  • Со познатиот мирис на Melem
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба: Нанесете обилно на сува чиста кожа, и втријте додека не се апсорбира. Повторете по потреба.

Предупредување: Да се чува подалеку од дофат на мали деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се