NEVA Rosal Natural Балсам за усни 4.8 г

NEVA Rosal Natural Балсам за усни 4.8 г
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006703C
favorite_border

Опис на производот

За дневна нега на усните, ја зачувува природната влажност и еластичност на вашите усни и спречува исушување. Природното масло од семе од грозје ја храни и ја враќа влажноста на усните.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се