NIVEA Q10 Млеко за чистење лице, 200 мл

NIVEA 81960 Visage Q10 Cleansing Milk Anti falten Anti rides power 200 ml
NIVEA Q10 Млеко за чистење лице, 200 мл
344,00 ден.
310,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002829C
Online only
Акција само online 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

Nivea Q10 Power Млекото за чистење лице против брчки ги комбинира двете активни состојки: Q10 и креатининот.

Благо, но ефикасно ги отстранува шминката и нечистотиите. Кожата е хидрирана, без несаканата маснотија.

  • Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ
  • Наменет за чувствителна кожа

Пакување: 200 мл.

Содржина

Употреба: нанесете со нежна масажа на лицето, вратот и деколтето. Потоа отстранете со памукче за лице или со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се