PAMPERS Premium Care Пелени за бебиња бр. 1 (2-5 кг), 26 пелени

Pampers Premium Care diaper 1, 2-5 kg, 26 peleni za bebinja
PAMPERS Premium Care Пелени за бебиња бр. 1 (2-5 кг), 26 пелени
419,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032129C
favorite_border

Опис на производот

Pampers Premium Care Derma & Comfort Памперс Премиум пелени, мега пакување, за чувствителната кожа на бебињата.

  • Исклучителна заштита
  • Материјал кој и овозможува на кожата да дише, за поголема удобност
  • Исклучително меки 
  • Со индикатор за влажност
  • Супер моќно апсорбентно јадро, кое ја држи влагата подалеку од кожата
  • Комплетна заштита од пропуштање во текот на целиот ден и целата ноќ
  • До 12 часа докажана сувост
  • За деца од 2-5 килограми
  • Големина 1
  • Дерматолошки одобрени

Пакување: 26 пелени

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се