PARODONTAX Gums&Teeth Extra Soft Четка за заби

parodontax gums & teeth extra soft toothbrush cetka za zabi
PARODONTAX Gums&Teeth Extra Soft Четка за заби
255,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049076C
favorite_border

Опис на производот

Проблемите со непцата може да бидат предизвикани од насобирање на плак. Parodontax четката за заби е создадена специјално за луѓе на кои им крварат непцата. Има многу меки влакна кои се нежни со непцата а крути со плакот.

Се препорачува четката за заби да се менува на секои 3 месеци!

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се