RICE UP Zero Sugar Овесен бар со портокал и чоколадо, 70 г

Rice Up zero sugar baked bar oat gluten free vegan flapjack wild orange & chocolate ovesen bar bez seker so temno cokolado i portokal
RICE UP Zero Sugar Овесен бар со портокал и чоколадо, 70 г
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054575C
favorite_border

Опис на производот

  • Печен овесен бар
  • Богато со влакна
  • Без глутен
  • Без додадени шеќери
  • Веган

Нето-тежина: 70 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се