SATTWA Влажни марамчиња за отстранување шминка, 25 парчиња

SATTWA Влажни марамчиња за отстранување шминка, 25 парчиња
41,00 ден.
39,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031988C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

За кожата да остане свежа и нежна во текот на целиот ден, треба да се грижиме за нејзината природна влажност уште при чистењето и при отстранувањето на шминката.

Влажните марамчиња за отстранување шминка Sattwa лесно ја отстрануваат шминката од кожата и нечистотиите од надворешната средина, грижејки се за природната влажност на кожата.

Влажните марамчиња Sattwa во својот состав не содржат алкохол и се збогатени со Д-пантенол и со витамин Е.

Пакување: 25 парчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се