SENDO Advance 3 Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за надлактица + подарок вага

SENDO Advance 3 Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за надлактица + подарок вага
4.490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049716C
favorite_border

Опис на производот

  • Монитор за крвен притисок Sendo Advance 3
  • Стандардна манжетна за бицепс со обем од 22-32 цм
  • Упатство за употреба на македонски јазик
  • Батерии (4 x AA)
  • Адаптер за поврзување со електричната мрежа
  • Практична торба за складирање
  • Гарантна картичка
  • 5 години гаранција

Пакување: 1 апарат за крвен притисок + подарок вага

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се