SENSILAB Овунорм 60 капсули

SENSILAB Овунорм 60 капсули
969,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
038535C
favorite_border

Опис на производот

Комбинација од активни состојки кои помагаат во подобрување на плодноста и репродуктивноста кај жените.

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: 4 капсули содржат:

Инозитол 2000 мг
Екстракт од мака 200 мг
Алфа липоична киселина 100 мг
Витамин Е 40 мг
Коензим Q10 40 мг
Цинк 10 мг

 

Употреба: 2 капсули дневно, 2 пати дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се