SENSILIS Clasic Отстранувач на лак со масло од лаванда, 100 мл

SENSILIS Clasic Отстранувач на лак со масло од лаванда, 100 мл
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000959C
favorite_border

Опис на производот

  • Sensilis® Nail Care Classic - со масло од лаванда и витамин Е
  • За сите типови на нокти

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се