SENSILIS Fruity Shine Strawberry Балсам за усни, 5 мл

Galafarm Sensilis Fruity Shine Lip Care Balm Strawberry Flavour labelo, balsam za usni
SENSILIS Fruity Shine Strawberry Балсам за усни, 5 мл
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011733C
favorite_border

Опис на производот

Galafarm Sensilis Fruity Shine Lip Care Balm Strawberry Flavour - Стик за нега на усни

  • Ги штити и омекнува вашите усни
  • Ги негува усните давајќи им природен изглед
  • Ги штити усните од сушење и пукање
  • Не содржи конзерванси
  • Наменет е за секојдневна употреба
  • Омекнува, навлажнува и заштитува
  • Со вкус на јагода

Пакување: 5 мл

 

Содржина

Состав: Petrolatum, Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Paraffin Hard, Parfum, C.I. 14720.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се