SENSILIS Вазелин со невен и Д-пантенол, 100 мл

SENSILIS Вазелин со невен и Д-пантенол, 100 мл
112,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002651C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Sensilis Вазелин body care со невен и пантенол 

  • Ја смирува и омекнува иритираната и чувствителна кожа
  • Ја одржува оптималната влажноста на кожата и усните

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се