SENSODYNE Advanced Clean Паста за заби, 75 мл

sensodyne advanced clean toothpaste pasta za zabi
SENSODYNE Advanced Clean Паста за заби, 75 мл
315,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043937C
favorite_border

Опис на производот

  • Овозможува долготрајна заштита на чувствителните заби
  • Со технологија која создава повеќе пена
  • Помага при отстранување на забните наслаги
  • Ги обезбедува сите придобивки како и обичната паста за заби

Пакување: 75 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се