SLEEPY Влажни марамчиња со арома на јаболко, 120 марамчиња

SLEEPY Влажни марамчиња со арома на јаболко, 120 марамчиња
75,00 ден.
60,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051626C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY Apple Baby Wet Wipes Влажни марамчиња за бебиња.

  • Со арома на јаболко
  • Не содржат алкохол и парабени

Пакување: 120 влажни марамчиња.

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, полисорбат 20, полипропилен гликол, глицерин, бензалкохиум хлорид, пироктон оламин, лимонска киселина. (со 15% вискон и 85% полиестер).

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се